Sobota 6. července 2024, Den upálení mistra Jana Husa

jen za 89 Kč/měsíc

STATISTIKY ZÁPASŮ 33. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

Slavia - Karlovy Vary 3:2

Branky a nahrávky: 4. Třetina (T. Svoboda, Micka), 9. Sklenář (Micka, Poletín), 24. Poletín (Micka) - 47. D. Hruška (Kumstát, Gřegořek), 59. Skuhravý (Košťál) Rozhodčí: Turčan, Souček - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 8:8, navíc M. Kopřiva a Vašíček (oba Slavia) oba 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 3286. Třetiny: 2:0, 1:0, 0:2.

Slavia: Kopřiva - Kadlec, Špelda, Roth, Žižka, Kuboš, Vašíček, Kolařík, Barák - Pospíšil, Benda, Vondrka - Svoboda, Třetina, Tomica - Žejdl, Jelínek, Doležal - Micka, Poletín, Sklenář.

Kladno - Vítkovice 3:4p

Branky a nahrávky: 31. Bělohlav (S.

Treille, Kameš), 32. Bicek (L. Procházka), 34. Kotrla (Eberle) - 44. Klimek (Vrána), 52. Szturc (Ujčík, Burger), 55. Klimek (Pohl, Voráček), 62. Trnka (Burger). Rozhodčí: Hradil, Homola - Prchal, Kis. Vyloučení: 4:5.

Bez využití. Diváci: 2090. Třetiny: 0:0, 3:0, 0:3 - 0:1.

Třinec - Č. Budějovice 4:3sn

Branky a nahrávky: 15. Bonk (Varaďa, McGregor), 23. Lojek (Hudec, M. Růžička), 51. Zagrapan (Seman, M. Růžička), rozhodující sam. nájezd McGregor - 19. Vydarený (Novák, Pletka), 34. Červený (Mikeska), 35.

Pletka (Martynek, Vydarený). Rozhodčí: Husička, Blecha - Charvát, Bejček. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:2. Diváci: 3521. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:0 - 0:0 Třinec: Hamerlík - Krajíček, Seman, Zíb, Hrabal, Lojek, Hudec, Richter, Vágner -Kohn, Zagrapan, M. Růžička - D. Květoň, Peterek, V. Polák - Varaďa, Bonk, McGregor -Adamský, Polanský, Hrňa.

Pardubice - Plzeň 1:2p

Branky a nahrávky: 36. Bartek (Jillson) -58. Duda (Straka, Benák), 62. Vlasák (Jan Kovář, Modrý). Rozhodčí: Hodek, Pešina -Bádal, Pouzar. Vyloučení: 7:11, navíc Duda (Plzeň) 10 min. Bez využití. Diváci: 10.055. Třetiny: 0:0, 1:0, 0:1 - 0:1.

Plzeň: Hanuljak - Benák, Hanzlík, Modrý, Dresler, Frolo, Slaney - Vostřák, Jan Kovář, Vlasák - Stránský, Straka, Duda - Plášek, Haman, Lev - Lammers, Dvořák, Heřman.

Kometa Brno - Liberec 3:4

Branky a nahrávky: 19. Veselý (Bičánek, Stehlík), 39. Bičánek (Kvapil, Veselý), 50. Stehlík - 12. Vak (M. Hořava), 14. Nedvěd (Kudrna, Dušek), 21. Dušek (Kudrna), 35. Nedvěd (Víšek). Rozhodčí: Minář, Šír - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 5:9. Využití: 2:1. Diváci: 7200. Třetiny: 1:2, 1:2, 1:0.

Zlín - Litvínov 7:2

Branky a nahrávky: 6. Grof (Kubiš, T. Sýkora), 8. Linhart (Leška, F. Čech), 11. Rachůnek (Galvas, Důras), 15. Balaštík (Linhart), 16. T. Sýkora (Kubiš, Švrček), 23. T. Sýkora (Grof), 46. Balaštík (Leška, Linhart) - 13.

Švarný, 51. Jenáček (Černošek, V. Hübl).

Rozhodčí: Trombík, Šindler - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. Diváci: 4813. Třetiny: 5:1, 1:0, 1:1.

Zítřejší program - 34. kolo: 17.30 Vítkovice - Pardubice, České Budějovice - Brno, 18.00 Karlovy Vary - Mladá Boleslav, 18.10 Litvínov - Třinec (ČT 4), 18.15 Slavia Praha - Plzeň, 18.30 Liberec -Kladno.

14. BK Mladá Boleslav 33 9 3 4 17 81:95 15

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body

UDÁLOSTI KOLA

Plzeňské hvězdy otočily zápas. Až do 58. minuty držel Adam Svoboda útočné duo Straka-Vlasák na uzdě, přesto nakonec Východočeši prohráli. Nejprve Straka nahrál Dudovi a obrat dokonal Vlasák v prodloužení.

Slavia oslavila jubileum vítězstvím. Útočník Tomáš Micka podruhé za sebou pomohl třemi body k úspěchu svého týmu. Ve středu proti Liberci si připsal gól a dvě přihrávky, včera s Karlovými Vary při jubilejním 1000. zápase Slavie v extralize asistoval u všech tří branek a přispěl k vítězství 3:2.

Nejlepší jídlo na letošní grilovačky: Zaručený recept tady!

Všechnu zeleninu nakrájíme na menší kousky a vložíme do mísy. Jako zálivku použijeme ajvar, ke kterému přidáme pár lžic oleje a dochutíme bylinkami.