Sobota 6. července 2024, Den upálení mistra Jana Husa

jen za 89 Kč/měsíc

Výsledky a statistiky hokejové Oextraligy

31. kolo

Liberec - Sparta 4:0

Branky a nahrávky: 26. Víšek (Podkonický, Bartovič), 32. Bartovič z trestného střílení, 42. Blatný, 50. Bartovič (Hunkes, Víšek). Rozhodčí: Fraňo, Mikula - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:9, navíc Jan Hanzlík (Sparta) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 7500 (vyprodáno). Třetiny: 0:0, 2:0, 2:0.

Brno - Třinec 4:2

Branky a nahrávky: 5. Brabenec (J. Svoboda, Huml), 40. Huml (J. Novák, Erat), 50.

Dopita (R. Dlouhý, J. Novák), 58. Brabenec (Dopita) - 20. Kohn (Zíb, M. Růžička), 47.

Kohn (M. Růžička, Zíb). Rozhodčí: Hribik, Polák - Guth, Rittich. Vyloučení: 8:10, navíc Zubíček - Tomas oba 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 6927. Třetiny: 1:1, 1:0, 2:1.

Zlín - Karlovy Vary 3:2

Branky a nahrávky: 12. Hamrlík (Nosek, Leška), 20. Důras (Rachůnek), 46. Balaštík (Hamrlík, Leška) - 31. Kumstát (Dobroň, Skuhravý), 52. Pletka (Kristek, Melenovský).

Rozhodčí: Minář, Rudý (Slovensko) -Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 5:9.

Využití: 2:1. Diváci: 4378. Třetiny: 2:0, 0:1, 1:1.

Mladá Boleslav - Plzeň 3:4p

Branky a nahrávky: 21. Pabiška (Král), 24. Pabiška (Král), 38. Král z trestného střílení - 17. Adamský (Vampola), 32. Vampola (Jiří Hanzlík), 37. Vlasák (Straka, Jan Kovář), 61. Jiří Hanzlík (Straka, Vlasák). Rozhodčí: Husička, Turčan - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. V oslabení: 2:1. Diváci: 3920. Třetiny: 0:1, 3:2, 0:0 - 0:1.

Č. Budějovice - Slavia 3:4p

Branky a nahrávky: 34. L. Květoň (Gulaš), 47. Vak (Sailer), 52. Gulaš (Veselý, Ptáček) -19. Kadlec (Sloboda, Červenka), 41. Kůrka (Beránek, Roth), 58. Roth (Žižka, Tomica), 62. Červenka (Žižka). Rozhodčí: Pešina, Souček - Bláha, Kostka. Vyloučení: 10:8, navíc Vondrka (Slavia) 10 min. Využití: 1:3. Diváci: 5133. Třetiny: 0:1, 1:0, 2:2 - 0:1.

Pardubice - Litvínov 3:4p

Branky a nahrávky: 18. P. Sýkora (Špirko, Jillson), 57. P. Sýkora (Píša, Nakládal), 59. Špirko (Somík) - 21. V. Hübl (Kubinčák, Kroupa), 30. Jenáček (Lukeš), 39. Jenáček (Kubinčák, V. Hübl), 54. Stříteský (Kubinčák, V.

Hübl). Rozhodčí: Hodek, Zubzanda - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:1.

V oslabení: 0:2. Diváci: 7680. Třetiny: 1:0, 0:3, 2:1.

Vítkovice - Kladno (3:2) se odehrálo 1. 12. Příští program: Zítra - předehrávka 35. kola: 17.00 Zlín - Kladno. Čtvrtek -předehrávka 32. kola: 18.10 České Budějovice - Kometa Brno. Pátek - 32. kolo: 17.00 Třinec - Zlín, 17.30 Litvínov - Vítkovice, Plzeň - Pardubice, 18.00 Sparta - Ml. Boleslav, Liberec - Karlovy Vary, 18.10 Kladno - Slavia.

14. HC Kometa Brno 31 5 2 2 22 72:109 21

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body

UDÁLOSTI KOLA Sparta na Liberec neumí. Nelichotivé skóre 0:9 mají letos hokejisté pražské Sparty z dvou zápasů na libereckém ledě. Po říjnové porážce 0:5 se včera poroučeli potupným výsledkem 0:4, když o něm rozhodly dvě branky domácích v druhé a třetí třetině. Dvakrát skóroval Bartovič, pošesté z posledních pěti bitev. Brno vyhrálo pod novými trenéry. Kometa si po osmi zápasech připsala tříbodové vítězství za výhru 4:2 proti Třinci. Nový trenérský triumvirát Jeřábek, Trličík, Lubina se tak dočkal vítězství ve druhém zápase.